7 kolejka WLPN - UWAGA ZMIANY !!!

• autor: blekitni-wejherowo, 2012-10-12 22:48

W 7 kolejce zostaną rozegrane tylko 3 spotkania. Szczególnie pierwszy zapowiada się bardzo emocjonująco. Troszkę nam ostatnio przycichło o Jamie Zła, a ten zespół w przypadku zwycięstwa może nawet powalczyć o drugie miejsce w lidze.

Dla Chopina jest to ostatni mecz w WLPN i później mogą już tylko nerwowo oglądać inne mecze. Stawka jest wysoka bo czwórka pierwszych zespołów z naszej ligi będzie miała okazję zagrać w specjalnym turnieju który odbędzie się w listopadzie w Bożympolu Wielkim. W turnieju zagrają 4 najlepsze zespoły z naszej ligi i 4 najlepsze zespoły z ligi która rozgrywana jest w Bożympolu.

Do gry o pierwszą czwórkę włączyło się Kąpino i jeśli zespół z Chopina Wejherowo chce być pewny udziału w naszej Małej Lidze Mistrzów to musi mecz z Jamą Zła wygrać.

W meczu Błękitni Wejherowo z Kobrami trudno wskazać faworyta, na pewno będzie ciekawie.

Stare Szopena pewnie nie wyobrażają sobie straty punktów z FC Bukową, ale patrząc na dzisiejszy mecz Bukowej z Avansem, z pewnością nie mogą sobie tych punktów dopisać przed meczem.

Harmonogram 7 kolejki poniżej

UWAGA ZMIANY

UWAGA ZMIANY :

Mecz nr 32 : 17.20 - Jama Zła - Chopina Wejherowo

Mecz nr 31 : 18.10 - Błękitni Wejherowo - Kobry - odwołany na prośbę Kobr Wejherowo

Mecz nr 29 : 19.00 - Stare Szopena - FC Bukowa - prosimy zawodników ze Starego Szopena i FC Bukowej o to, żeby pojawili się na Jamajce szybciej (mecz może rozpocząć się już o 18.10)

autor: ~:) 2012-10-13 13:20:21

avatar bukowa wygra ze Starym Szopena :)