6 kolejka WPLN - wyniki

• autor: majkel28, 2012-10-12 22:04

6 kolejka z nami (plus 1 mecz awansem). Większość meczów zakończyła sie zwycięstwem faworytów a tylko w jednym spotkaniu odnotowaliśmy remis, trzeba przyznać, że  historyczny bo po raz pierwszy w lidze mamy do czynienia z podziałów punktów przez oba zespoły. Po 1 punkcie mogą sobie zapisać w tabeli zespoły Błękitnych i Chopina a obie ekipy stworzyły bardzo ciekawe widowisko. Nie zabrakło ciekawych i szybkich akcji, walki i wielu goli.

W pozostałych meczach pewne zwycięstwa odnotowały zespoły Avansu Wejherowo, Stare Szopena i dwa razy Kąpino. Właśnie młodzi chłopacy z Kąpina po dzisiejszym dniu (2 wygrane) dołączyli do zespołów walczących o podium na koniec sezonu.

Liga zbliża się ku końcowi i każdy z zespołów z czołówki zaczyna liczyć punkty swoje i rywali. Każdy chce zajać w końcowej tabeli jak najwyższe miejsce, w końcu gramy w historycznej bo pierwszej edycji WLPN. W walce o I miejsce liczą sie już ekipy Avans i Stare Szopena, ale o pozostałe miejsca również będzie trwała walka do ostatniej kolejki.

Poniżej wyniki piątkowych meczów:

Termin 6 - piątek 12 październik 2012

Kobry - Kąpino 6:0

(Tyszkiewicz 2, Krajnik 2, Fornal, Kwaśnik)

Nowy Dwór - Stare Szopena 2: 11

(Lees 2 - Ilukowicz 3, Bielawski 3, Sobczyński 2, Partyka 2, Tandek)

FC Bukowa - Avans 2:5

(Ruczkowski, Malek - Gruba Michał 2, Gruba Wojtek 2, Toruńczak)

Chopina Wejherowo - Błękitni Wejherowo 3:3

(Kenner 2, Łaga Przemek - Sobczak 2, Przybylski)

mecz rozegrany awansem:

Kąpino - Nowy Dwór 5:1