Król strzelców

• autor: majkel28, 2012-10-17 23:08

Przed nami ostatnia kolejka WLPN, zespoły będą rywalizowały o zajęcie jak najlepszej lokaty w końcowej tabeli.

Przy okazji warto wspomnieć o wyścigu o tyłuł króla strzelców  naszej ligi. Po 7 kolejkach na czele klasyfikacji mamy dwóch zdecydowanych liderów - Karol Pionk z zespołu Jama Zła i Michał Gruba z zespołu Avans Wejherowo.  Oboje będą mieli okazję zwiększyć swój dorobek bramkowy, jednak cięższe zadanie czeka Michała Grubę i jego zespół Avansu, który zagra w bardzo ciężkim pojedynku ze Starym Szopena.

Reszta zawodników ma raczej niewielkie szanse na dogonienie najlepszych strzelców, chyba, że któraś z osób błyśnie formą i zdobędzie sporą ilość goli i wysunie sie na szczyt. Napewno tego nie osiągnie Dawid Łaga, ponieważ jego zespół (Chopina) w ostatniej kolejce pauzuje. Być może dokona tego Krystian Sellin z ekipy Jama Zła, ale wydaje się mało prawdopodobne aby wyprzedził w klasyfikacji najlepszych strzelców swojego kolegę z zespołu.

W takim razie kto zdobędzie koronę króla strzelców ? Pionk, Gruba, czy może jeszcze ktoś inny ? Zwycięzca tej klasyfikacji otrzyma ciekawą nagrodę rzeczową, tak więc jest o co walczyć.

Poniżej zestawienie najlepszych strzelców:

13 goli - Pionk (Jama Zła)

12 goli - Michał Gruba (Avans Wejherowo)

7 goli - Dawid Łaga (Chopina Wejherowo), Sellin (Jama Zła)

6 goli - Klawikowski (Stare Szopena), Płotka (Avans Wejherowo), Kenner (Chopina Wejherowo), Przemek Łaga (Chopina Wejherowo), Malek (FC Bukowa), Przemek Żyła (Jama Zła), Krajnik (Kąpino), Kwaśnik (Kąpino)

Pozostali najlepsi strzelcy WLPN w zakładce 'STRZELCY'.

autor: ~szymon 2012-10-19 15:36:42

avatar Karol napewno wygra...są strzały są bramki, duży palec też chodzi, lewa prawa zrównoważone, tylko z głową najgorzej ale popracujemy nad tym !

autor: ~tc 2012-10-19 20:23:47

avatar obaj nasi najlepsi strzelcy zapewne będą uważniej pilnowani w tej kolejce

autor: ~Selinex 2012-10-20 20:54:49

avatar Trudno żebym strzelił jeszcze raz tyle w jednym meczu, ale dzięki za nadzieje ^^ :D To że Pionas będzie królem strzelców wiedziałem już od pierwszego spotkania.. :)