Zakończenie sezonu

• autor: majkel28, 2013-06-13 23:54

Zbliża się koniec rozgrywek wiosennej edycji WLPN. Do rozegrania pozostały 2 kolejki, ostatnie mecze zostaną rozegrane 22 czerwca. Za chwile wszystko będzie wiadome i oczywiste, która drużyna zajmie dane miejsce w ligowej tabeli.

Poniżej niezbędne informacje dot. tego co się wydarzy w najbliższym czasie.

* 10 kolejka WLPN - zostanie rozegrana w sobotę 15 czerwca, dokładna rozpiska gier po prawej stronie ekranu

* 11 kolejka WLPN - zostanie rozegrana w sobotę 22 czerwca, pierwsze mecze od godz. 16:00

* ZAKOŃCZENIE LIGI WLPN - zaplanowane zostało podczas trwania ostatniej kolejki spotkań, tj w sobotę 22.06. Sama uroczystość zakończenia Ligi rozpocznie się ok. godz. 18:00 (dokładna godzina jeszcze do potwierdzenia) podczas której będzie okazja zjeść grilla, posłuchać muzyki, poogladać ostatnie mecze wiosennnej edycji. Sama ceremonia rozdania nagród odbędzie się po rozegraniu ostatniego meczu, tj. ok. godz. 21:30. Bardziej szczegółowe informacje n/t zakończenia Ligi podamy później. Na zakończenie sezonu już teraz zapraszamy wszystkich zawodników, którzy byli z nami przez ostatnie 2,5 miesiąca.

* Nadmorski Puchar Lata - turniej, który zostanie rozegrany na obiektach Checzy w Gdyni. W tym turnieju zagrają najlepsze drużyny z Pomorza, w tym Mistrz wiosennej edycji WLPN.

* Turniej Mistrzów - organizowany przez Akademię Piłki Nożnej "Błękitni". Turniej zostanie zorganizowany podobnie jak to miało miejsce jesienią w Bożympolu. Tym razem zawody zostaną rozegrane w Wejherowie na boisku Jamajka w dniu 30 czerwca br. W turnieju zagra 6 lub 8 drużyn (jeszcze do potwierdzenia). Z ligi WLPN do udziału zaprosimy 3 lub 4 najlepsze drużyny. Pozostałą stawkę uczestników uzupełnimy o najlepsze drużyny z Bożegopola, Redy, Luzina. Udział w turnieju będzie dla wszystkich drużyn płatny.

O poszczególnych wydarzeniach będziemy informowali na bieżąco.