Klasyfikacja strzelców WLPN

• autor: majkel28, 2013-06-15 00:08

Za nami  9 rozegranych kolejek Ligi WLPN. Oprócz rywalizacji najlepszych drużyn, bacznie przyglądamy się rywalizacji najlepszych strzelców ligi. Właściwie można śmiało napisać, że bacznie obserwujemy co się dzieje za plecami Dawida Łagi, który tytuł najlepszego strzelca ma już praktycznie w kieszeni. Ilość strzelonych bramek w 9 kolejkach musi budzić szacunek, bo młody zawodnik Chopina Wejherowo zdobył tych bramek aż 40 ! Vice liderem jest poprzedni król strzelców (jesiennej edycji) Karol Pionk (Jama Zła), który może pochwalić się 16 zdobytymi golami. Na trzecim miejscu z 15 bramkami znajdują się Łukasz Kwaśnik (Kąpino) oraz Krystian Kożyczkowski (Błękitni). Do końca ligi pozostały jeszcze 2 kolejki więc klasyfikacja strzelców od drugiego miejsca w dół może się jeszcze zmienić.

Klasyfikacja strzelców po 9 kolejkach:

40 goli - D. Łaga (Chopina)

16 goli - Pionk (Jama Zła)

15 goli - Ł. Kwaśnik (Kąpino), Kożyczkowski (Błękitni)

14 goli - Fleming (NDW)

13 goli - Kenner (Chopina)

12 goli - Bielawski (Stare Szopena)