Logowanie

Aktualności

ProFan niespodziewanie traci 3 punkty.

• autor: WLPNII, 2013-09-16 11:06

Rozegrano już czwarta kolejkę w II lidze WLPN. Otworzył ją sensacyjny wynik w meczu pomiędzy ProFanem Gościcino i Pegaz Football Team 1:2. Mecz ukazujący dwa oblicza zespołu ProFana. W pierwszej połowie zawodnicy tego zespołu wyszli zupełnie rozkojarzeni i przegrywali do przerwy 0:2. Drugą połowę zaczęli z nastawieniem odrabiania strat, co miało przełożenie na ich huraganowe ataki, lecz nie przyniosły one spodziewanych efektów, ponieważ zawodnicy ProFana razili nieskutecznością i  marnowali wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Pegaz przyciśnięty do muru zdołał dowieść korzystny rezultat do końca i tak oto mamy największą sensację w rozegranych dotychczas meczach. W następnej kolejce czeka nas absolutny hit. Do rywalizacji przystąpią drużyny ProFana oraz Dark Teamu. Jeśli zespół z Gościcina nie chce stracić kontaktu z czołówką musi to spotkanie wygrać. W pozostałych meczach niespodzianek tak dużego kalibru już nie było, ale i tak było ciekawie.

Poniżej dalsza część relacji z meczów 4 kolejki II ligi WLPN

Dark Team podniósł się z kolan po ubiegło tygodniowej porażce. Pewnie zainkasował 3 punkty i to w sposób najbardziej przekonujący aplikując zespołowi Sharks siedem bramek nie tracąc przy tym żadnej. Zespół Sharks potrafi zagrać świetne zawody i postawić się przeciwnikowi, ale potrafi też zupełnie zawieść. Tak było w tym spotkaniu i mecz został oddany prawie bez walki. W ostatnim meczu piątkowych zmagań stanęły naprzeciwko siebie dwie wyrównane ekipy, o zwycięstwie zdecydowały małe szczegóły i drobne błędy. Pojedynek trzymał w napięciu do samego końca i do ostatnich sekund gracze 4 Pór Roku walczyli o remis. Na uwagę zasługuję wyczyn J. Pionka strzelca aż trzech bramek ( jedna z nich wzbudziła wiele kontrowersji, ale sędzia, który był w tej sytuacji bardzo dobrze ustawiony względem linii strzału nie miał żadnych wątpliwości i bramkę uznał). Hattrick pozwolił Jarkowi dogonić liderującego w klasyfikacji strzelców Łukasza Domarusa ( Dark Team ). Po 4 kolejkach obaj zawodnicy przewodzą w tym zestawieniu z dorobkiem 5 goli.