Logowanie

Aktualności

3 kolejka - II liga WLPN - wiosna 2014

• autor: WLPNII, 2014-04-26 14:46

Trzecia kolejka drugiej ligi WLPN już za nami. W rozegranych czterech meczach padły aż 22 bramki, cztery zespoły zdobyły komplet punktów. Na fotelu lidera umocnił się Pegaz Football Team lecz Bożepole Małe i Błękitni Wejherowo również nie zwolnili tempa i depczą liderowi po piętach. Największy awans w tabeli odnotowała drużyna Amatora Gościcino II, z ostatniego dziewiątego miejsca awansowali na piąte.

ZDJĘCIA

czytaj dalej

...

25 kwiecień - 3 kolejka WLPN II

Błękitni Wejherowo - LZS Donimierz            3-1  (1-1)

Gole: Lic 2, Labuda  -  Kanczkowski B.

Kartki: brak

Bożepole Małe - Centrum Wejherowo     2-1  (1-1)

Gole: Kupski, Ł. Pudliszewski - Tomaszyński

Kartki: Joskowski (ż) - Grzenkowicz (ż)

Pegaz Football Team - 4 Pory Roku    5-1  (1-0)

Gole: Krauze, Krot, 2x Szczepaniak, Misztal - M. Gosz

Kartki:      - M. Gosz (ż)

Amator Gościcino 2 - New Orleans    6-3  (3-2)

Gole: 3x Sarbak, Piekut, Krause, Labudda - Bieszke, Cedrowski, Świtała

Kartki: Hnatow (ż) - Wikliński (ż)

W pierwszym spotkaniu trzeciej kolejki WLPN II zmierzyły się zespoły Błękitnych Wejherowo i LZS Donimierz. Do przerwy zobaczyliśmy dwie bramki, po jednej dla każdej druzyny. Druga połowa wyglądała już nieco inaczej, Błękitni zdecydowanie przyspieszyli rozgrywanie piłki i podwyższyli wynik najpierw na 2-1 a następnie swoją drugą bramkę w tym meczu strzelił Andrzej Lic, była to bramka na 3-1 i takim wynikiem zakończył się ten mecz. Chcemy serdecznie pogratulować Andrzejowi nie tylko strzelonych dwóch bramek, ale również dlatego, że został świeżo upieczonym ojcem, gratulujemy!

Kolejny mecz pomiędzy zespołem z Bożegopola Małego a Centrum Wejherowo był równie zacięty. Spotkanie to przede wszystkim opierało się na graniu długich piłek, a w tym elemencie gry lepsi okazali się zawodnicy z Bożegopola. Mimo szybko straconej bramki (gol dla Centrum po trafieniu Tomaszyńskiego) nie załamali się i potrafili doprowadzić do wyrównania jeszcze w pierwszej połowie (mocny strzał z dystansu Kupskiego). Na 2-1 już w drugiej połowie podwyższył Łukasz Pudliszewski.

Pegaz FT zmierzył się z 4 Pory roku. W pierwszej połowie zespół 4PR, zainspirowany taktyką Jose Mourinho w meczu Atletico Madryt - Chelsea Londyn, starał się jedynie nie dopuścić do stworzenia sytuacji bramkowej rywali i liczył na kontrataki, jednak ich plan się nie powiódł, ponieważ stracili bramkę i w drugiej połowie musieli się otworzyć by myśleć o korzystnym wyniku. Jednak Pegaz potrafił wykorzystać więcej miejsca w obronie rywali i w drugiej połowie strzelili jeszcze 4 bramki, tracąc jedną.

Najciekawszy mecz tej kolejki rozegrali Amator Gościcino 2 i New Orleans. Gracze z Orla prowadzili już 0-2 by pierwszą połowę przegrać 3-2. Druga połowa całkowicie należała do Amatora, w wyśmienitej formie był tego dnia Remigiusz Sarbak - strzelec hat-tricka dla Amatora. W drugiej części spotkania Amator rozgrywał piłkę bardzo swobodnie i konsekwentnie wykorzystywał swoje bramkowe sytuacje, New Orleans natomiast ograniczył się do szybkich kontrataków, które przyniosły im jednego gola. Wynik końcowy 6-3 dla Amatora.