5 kolejka WLPN - wiosna 2014 - zapowiedź

• autor: blekitni-wejherowo, 2014-05-15 09:50

Zapraszamy na Jamajkę, w 5 kolejce WLPN szykuje się kilka bardzo fajnych meczów. W pierwszej lidze na szczególną uwagę zasługuje mecz pomiędzy bardzo efektownie grającymi ostatnio zespołami z Luzina i Kąpina, które będą walczyły o dołączenie do ścisłej czołówki naszej ligi.

Faworytami swoich spotkań są na pewno liderzy z Gościcina i z Nowego Dworu, natomiast trudno przewidzieć jak potoczy się mecz pomiędzy Dark Teamem i San Marino. Zespół San Marino mimo całkiejm niezłej gry, nieoczekiwanie dla wielu obserwatorów znalazł się w strefie spadkowej i powoli musi już myśleć o zdobywaniu punktów.

W drugiej lidze zespoły z czołowych miejsc tabeli Pegaz, Bożepole i Amator 2 grają z drużynami, które do tej pory zdobyły niewiele punktów, tak więc na papierze wygląda na to, że powinni sobie bez problemu poradzić ... ale jak będzie na boisku czas pokaże. Tym razem pauzuje zespół Błękitnych Wejherowo.

Szczegóły poniżej

5 kolejka WLPN