6 kolejka - I liga WLPN - wiosna 2014

• autor: blekitni-wejherowo, 2014-05-27 21:41

Rozgrywki I ligi WLPN w edycji wiosna 2014 są tak wyrównane że praktycznie żadne rozstrzygnięcie nie powinno dziwić, ale zwycięstwa ostatniego zespołu w tabeli z pierwszym aż 5-0 pewnie nie przewidziałby nawet największy znawca naszej ligi. Tak się jednak stało w szóstej kolejce spotkań. Zawodnicy San Marino bardzo zmobilizowali się na mecz z Amatorem i pokazali wszystkim którzy już skreśli ten zespół że zrobili to zbyt wcześnie.

Porażkę Amatora wykorzystali wicemistrzowie poprzedniego sezonu z Luzina, którzy po wygraniu meczu 6 kolejki z Chopina Wejherowo, zwycięsko zakończyli również rozgrywany awansem mecz 7 kolejki z Jamą Zła i wskoczyli na fotel lidera.

Po raz kolejny 3 punkty dopisali do swojego konta gracze OKS-u Kaszuby oraz Kąpina, ale nie przyszło im to łatwo, emocji w meczach tych zespołów odpowiednio z Dark Teamem i Nowym Dworem Wejherowskim nie brakowało do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Jamy Zła z ProFanem został rozegrany dopiero we wtorek. Obu drużynom bardzo zależało na zwycięstwie, tak więc mieliśmy kolejny zacięty mecz. Bohaterem spotkania został Przemek Żyła który jako jedyny wpisał się na listę strzelców

Poniżej szczegóły

24 maj 2014 - sobota - I liga WLPN

17.40 - San Marino - Amator Gościcino 5-0