Wyniki 6 tydzień WLPN - jesień 2014

• autor: blekitni-wejherowo, 2014-10-06 23:01

Szósty tydzień naszych rozgrywek zarezerwowany był dla Pucharu WLPN, mimo to odbyło się kilka spotkań drugoligowych.

W najciekawszym z nich San Marino pokonało FC Biedronkę 2-0 po dwóch golach Dawida Goduły. Mecz ten zostanie jednak zapamiętany nie z pięknych akcji, ale z bardzo nerwowej, ostrej gry, i wielu niepotrzebnych spięć.

W pozostałych meczach wysoko wygrał Dark Team z Pegazem (12-1) i Tęcza z Vendettą (4-0). Natomiast do ostatnich minut ważyły się losy meczów Her-Met Rumia - Sprzęgło (3-2) i Młode Wilki - Avans Wejherowo (2-3)

poniżej wyniki, strzelcy bramek i kartki

Sobota - 4 październik  2014

1. 16.55 - 17.40 - Dark Team - Pegaz Football Team             12-1 (4-1)

Bramki : M. Marciński 4, Dworniak 3, M. Kamiński 3, K. Jakubczak 2 - R. Szczepanik

Poniedziałek - 6 październik 2014

2. 19.30 - 20.20 - Vendetta - Tęcza Wejherowo         0-4

Bramki : Paweł Chyła 2, Wojtek Kwidziński, Krzysztof Kuczewski

Żólte kartki : M. Białk (Vendetta) - Tomek Kwidziński (Tęcza)

3. 20.20 - 21.05 - Her-Met Rumia - Sprzęgło Wejherowo   3-2

Bramki : Paweł Włodarski 2, Patryk Grochowski - Krzysztof Bojke, Arkadiusz Hewelt

Żólte kartki : Szymon Miller

Wtorek - 7 październik 2014

4. 19.30 - 20.20 - Młode Wilki - Avans Wejherowo      2-3

Bramki : Patryk Miotk, Jakub Strelau - Marcin Piekut 2, Adam Krause

Żółte kartki : Adam Krause (Avans), Piotr Zadrowski (Avans)

Czerwone kartki : Rene Grzenkowicz (Avans), Jacek Bober (Młode Wilki)

Kary dyscyplinarne : Rene Grzenkowicz (Avans) i Jacek Bober (Młode Wilki) nie mogą wystąpić w kolejnym meczu swojej drużyny.

5. 20.20 - 21.05 - San Marino - FC Biedronka               2-0

Bramki : Dawid Goduła 2

Żółte kartki : Dawid Sychowsk, Dawid Goduła (San Marino) Patryk Szast, Adrian Roppel

Czerwone kartki : Oliwer Mehring (San Marino) Patryk Malejki, Remigiusz Sirocki, Adam Lemke

Kary dyscyplinarne : Oliwer Mehring nie może zagrać w dwóch kolejnych meczach swojej drużyny, Patryk Malejki, Remigiusz Sirocki i Adam Lemke nie mogą zagrać w kolejnym meczu swojej drużyny.