Wyniki 7 tydzień WLPN - jesień 2014

• autor: blekitni-wejherowo, 2014-10-12 21:55

Z siódmego tygodnia WLPN - jesień 2014 z pewnością zapamiętamy remisowy mecz Jamy Zła z Chopina Wejherowo. Szeroką relację z tego spotkania można przeczytać na stronie Chopina Wejherowo. Z remisu lidera skrzętnie skorzystały drużyny Amatora Gościcino i Błękitnych Wejherowo, które po dopisaniu trzech punktów zrównały się z Jamą Zła punktami. Bardzo dobrze w tej kolejce zaprezentował się również ProFan Gościcino, który w sobotę w zaległym meczu pokonał NDW aż 17-4, a w niedzielę dość pewnie pokonał Kąpino 4-0. Niemal połowę (równo 10) z 21 bramek strzelonych w ciągu dwóch dni przez ten zespół strzelił Grzegorz Giebas, który bardzo mocno włączył się do rywalizacji o króla strzelców WLPN.

W drugiej lidze doszło do sporej niespodzianki w grupie A. Nikt bowiem nie spodziewał się zwycięstwa Her-Met-u Rumia z FC Biedronką, tymczasem gracze z Rumi wygrali i to aż 5-1. Porażkę Biedronki wykorzystali piłkarze z Kniewa, którzy dzięki pokonaniu Vendetty 6-2 przesunęli się na drugie miejsce w tabeli. Drużyna Vendetty poniosła natomiast ósmą porażkę w tej edycji i zakończyła już nasze rozgrywki. Mimo porażki zespół ten może z dumą powiedzieć, że rozgrywki zakończył honorowo, co nie było wcale takie pewne. Przypomnijmy że po oddaniu walkowerem meczu z Młodymi Wilkami w 3 kolejce, zespół ten miał ogromne problemy żeby w ogóle się pozbierać. Tym bardziej dziękujemy kapitanowi Vendetty Mateuszowi Białkowi, który zmotywował swoich kolegów do sportowej postawy i dokończenia rozgrywek.

Ciekawie było też w pojedynku FC Reda - Bożepole Małe, gdzie walczący o awans gracze z Redy do samego końca musieli drżeć o wynik. Podobne problemy sprawili gracze New Orleans piłkarzom Dark Teamu. Jednak w obu przypadkach faworyci wygrywali 3-2. Wygrał też Mark - Metal Bolszewo tak więc w tabeli grupy B drugiej ligi nic się nie zmieniło i o kolejności w tabeli zadecyduje ostatnia kolejka.

Poniżej wyniki 7 tygodnia WLPN - jesień 2014

Czwartek - 9 październik 2014

1. 19.30 - 20.20 - Mark-Metal Bolszewo - Fantazja    5-1

Bramki : Krzysztof Szczygieł 2, Łukasz Patelczyk, Łukasz Daszke, Piotr Rucinski - Krystian Hewelt