2 kolejka WLPN II Gościcino - wiosna 2015 - zapowiedź

• autor: WLPNII, 2015-04-21 18:37

W nadchodzącą sobotę 25-go kwietnia na orliku przy SP w Gościcinie rozegrana zostanie druga kolejka drugiej ligi Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej. Po dołączeniu do naszej ligi zespołu Okrężna Wejherowo bedziemy mogli rozegrać pięć meczów i zobaczyć w akcji wszystkie zespołu grające w naszych rozgrywkach. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Drugą kolejkę rozpoczniemy o 17.00 meczem Pro-Sport Wejherowo - FC Po Nalewce, oba zespoły po lekkim falstarcie będą miały szanse zdobyć swoje pierwsze punkty w tej edycji WLPN II. "Na papierze" faworytami są zawodnicy FC Po Nalewce (w większości są to chłopacy w wieku 17/18 lat), jednak doświadczony zespół Pro-Sportu potrafi cierpliwie budować swoje akcje i w przeciwieństwie do FC Po Nalewce pokonali już bramkarza rywali w pierwszym meczu, i to dwukrotnie.

W kolejnym spotkaniu tego wieczoru staną naprzeciwko siebie drużyny Vendetty oraz Sprzęgła Wejherowo. Zespół Sprzęgła podchodzi do tego meczu z pozycji vice-lidera naszej tabeli i w palnach pewnie ma wskoczenie na pozycje numer jeden, jednak Vendetta udowodniła, że nie należy ich lekceważyć, ponieważ potrafią błyskawicznie doskoczyć do rywala i zdobyć nawet trzy bramki w 5 minut.

Trzeci mecz z pewnością dostarczy nam wiele emocji, zmierzą się w nim drużyny Chiquita (0 straconych bramek) oraz WKS Kaszuby (10 strzelonych bramek w pierwszym meczu). Zespół WKS Kaszuby z pewnością ma zamiar utrzymać się na fotelu lidera, jednak by to osiągnąć muszą wygrać z Chiquitą, podział punktów w tym meczu otworzy drogę na szczyt tabeli zespołowi KS Kniewo.

Jednak zanim swój mecz zagra KS Kniewo, to na boisku będziemy mogli obejrzeć mecz Sucharskiego Wejherowo i Pegaz FT. Panowie z Sucharskiego dosyć kiepsko zaczęli swoje występy w WLPN II przegrywając z WKS Kaszubami w pierwszej kolejce aż 4-10, przed nimi więc szansa na pierwsze ligowe punkty. Natomiast Pegaz FT dopiero w ten weekend pierwszy raz zagra w tej edycji naszej ligi (zaległy mecz z Okrężną Wejherowo).

Również pierwszy raz będziemy mogli zobaczyć mecz Okrężnej Wejherowo. Debiutant w naszej lidze ma przed sobą trudne zadanie, zmierzą się z drużyną KS Kniewo, której zawodnicy nie ukrywają, że celują w pierwsze miejsce w lidze na koniec rozgrywek i bezpośredni awans do pierwszej ligi, więc zapewne nie będą zamierzali odpuścić żadnemu przeciwnikowi.

Serdecznie zapraszamy na orlik przy SP w Gościcinie na drugą kolejkę WLPN II.

Harmonogram 2. kolejki WLPN II

17.00   Pro-Sport Wejherowo - FC Po Nalewce