Zapraszamy na mecze WLPN - 15,16 maj 2015

• autor: blekitni-wejherowo, 2015-05-14 06:23

Nasza liga nabiera rozpędu. W piątek rozpoczynamy jak zwykle rywalizację w WLPN I, natomiast w sobotę tradycyjnie odbędą się mecze w WLPN II Gościcino i WLPN II Reda.

W pierwszej lidze tym razem na pierwszy plan wysuwa się piątkowe spotkanie San Marino z GOSRIT-em Luzino. Obie drużyny po 3 kolejkach posiadają po 6 punktów i z pewnością będą się liczyć w walce o czołowe lokaty naszej ligi. Ten mecz może mieć więc kluczowe znaczenie dla układu górnej połówki tabeli.

W sobotę zagra niepokonana dotychczas Jama Zła. Tym razem mistrzów WLPN z jesieni 2014 będzie się starał zatrzymać LZS Donimierz.

W Redzie najciekawiej zapowiada się spotkanie Ślepych Kretów z Dark Teamem. Drużyna Dark Teamu wygrałą ostatnio aż 18-0 z OKS Kaszuby, ale raczej w meczu z Kretami na taką kanonadę nie ma co liczyć. Te dwie drużyny z pewnością będą się liczyć w walce o miejsce premiowane awansem do WLPN I.

W Gościcinie również czeka nas hitowo zapowiadające się spotkanie dwóch niepokonanych dotychczas zespółów KS Kniewo ze Sprzęgłem Wejherowo. Faworyta w tym meczu trudno wskazać. Obie drużyny póki co tylko wygrywały. Mecz ten będzie pojedynkiem dwóch strzelców Pawła Spławińskiego (KS Kniewo) z Karolem Machollem (Sprzęgło Wejherowo).

Emocji z pewnością na boiskach WLPN nie zabraknie.

Szczegółowy harmonogram gier poniżej

WLPN I