Zapowiedź 4. kolejki Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej II w...

• autor: WLPNII, 2015-05-14 12:37
Zapowiedź 4. kolejki Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej II w Gościcinie

Przed nami czwarta kolejka tej edycji WLPN II rozgrywanej na orliku przy SSP w Gościcinie. W sobotę obejrzymy pięć spotkań, zaczynamy o godzinie 17.00. Z pewnością emocji nie zabraknie.

Czwartą kolejkę naszej ligi rozpocznie mecz pomiędzy Sucharskiego a Pro-Sportem Wejherowo. W poprzednim meczu drużyna Sucharskiego zdobyła swoje pierwsze punkty, natomiast Pro-Sport w samej końcówce stracił szansę na dopisanie sobie jednego oczka w meczu przeciwko WKS Kaszuby. Z pewnością obie drużyny powalczą tutaj o komplet punktów.

Kolejnym spotkaniem będzie Vendetta - WKS Kaszuby. Vendetta również jeszcze w tej edycji WLPN nie zapunktowała a WKS gra w kratkę (wysokie wygrane miesza z porażkami), ale ostatni ich mecz może napawać optymizmem, cały zespół pokazał się z dobrej strony, a na największe pochwały zasługuje Miłosz Malinowski, strzelec najładniejszej bramki trzeciej kolejki. Ten mecz od godziny 17.50.

Zespół Okrężnej zmierzy się o godzinie 18.40 z FC Po Nalewce. Będzie to starcie zawodników doświadczonych (Okrężna) z młodymi zawodnikami. "Na papierze" lepiej prezentuje się FC Po Nalewce, ale kto widział drużynę Okrężnej w akcji to wie, że Panowie grają niezłą piłkę i żaden rywal im nie straszny.

Następny mecz śmiało można nazwać wydarzeniem kolejki. Zmierzą się w nim zespoły, które nie doznały jeszcze porażki w WLPN II, mianowicie są to KS Kniewo i Sprzęgło Wejherowo. Oba zespoły mają w swoich szeregach zawodników bramkostrzelnych (KS Kniewo - Paweł Spławiński, Sprzęgło - Karol Macholl), dobrą defensywę oraz chęć na mistrzostwo WLPN II. Mecz o mistrza? Sami przyjdźcie i oceńcie. Start meczu o 19.30.

A na koniec szansę na zapomnienie o porażkach z zeszłego tygodnia będą miały drużyny Pegaza FT i Chiquity. Przy dobrym układzie innych wyników i wygranym meczu Pegaz ma szansę wskoczyć nawet na trzecie miejsce w tabeli (do tego chłopacy mają zaległy mecz z Okrężną). Zespół Chiquity aby dalej myśleć o awansie do WLPN I nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktową, ich wygrana pozwoli utrzymać bliski dystans do czołówki tabeli.

HARMONOGRAM 4. KOLEJKI WLPN II - GOŚCICINO

17.00 Sucharskiego - Pro-Sport