Logowanie

Aktualności

Relacja z 4. kolejki WLPN II Gościcino.

• autor: WLPNII, 2015-05-17 11:34

Za nami czwarta kolejka WLPN II. Swoje mecze wygrały drużyny: Chiquita, Sucharskiego, FC Po Nalewce, KS Kniewo i Vendetta. Piłka do siatki wpadała aż 37 razy!

Czwartą kolejkę rozpoczęliśmy meczem Sucharskiego - Pro-Sport Wejherowo. Drużyna Sucharskiego, która po dość kiepskim starcie w naszej lidze, teraz z meczu na mecz gra coraz lepiej i pnie się w górę ligowej tabeli, Strzelanie bramek zaczął Krystian Sikora, który dwukrotnie pokonał bramkarza Pro-Sportu. Do przerwy mieliśmy dwubramkową przewagę drużyny Sucharskiego. W drugiej części meczu padło więcej bramek, jedna dla Pro-Sportu i trzy dla Sucharskiego.

SUCHARSKIEGO  5-1  PRO-SPORT WEJHEROWO

Gole: 2x Sikora, 2x Grabowski, Bartoszewski  -  Jan Styn

O 17.50 na boisko wybiegły zespoły WKS Kaszuby i Vendetty. Po wyrównanym początku spotkania inicjatywę przejęła Vendetta, która pierwszą połowę wygrała 3-1, natomiast w drugiej części podwyższyli wynik na 4-1. Zespół Kaszub mimo wielu dobrych sytuacji nie potrafił znaleźć drogi do bramki drużyny Vendetty.

VENDETTA  4-1  WKS KASZUBY

Gole: 2x Dampc, Falkowski, Stenka  -  Bigus

Trzy punkty wywalczył również zespoł FC Po Nalewce w spotkaniu z Okrężną Wejherowo. Po pierwszej połowie mieliśmy wynik 1-0 dla FC Po Nalewce, więc wynik końcowy był jeszcze sprawą otwartą. W drugiej połowie zobaczyliśmy jeszcze pięć bramek, trzy z nich trafili zawodnicy Fc Po Nalewce, dwie padły dla Okrężnej. Mecz zakończył się wynikiem 4-2.

FC PO NALEWCE  4-2  OKRĘŻNA WEJHEROWO

Gole: Modrzejewski, Lebiecki x2, Kumer  -  Pienczyn x2

Kartki: Sałata (ż)      -

Najwięcej bramek obejrzeć mogliśmy w meczu Sprzęgło - Kniewo, padło tu 12 goli z czego 10 razy piłka wpadała do bramki Sprzęgła. Zawodnicy z KS Kniewo zagrali bardzo dobre spotkanie, spokojnie konstruowali akcje i stwarzali sytuacje bramkowe, natomiast w grze Sprzęgła było dużo nerwowości i agresji w grze, dwie bramki strzelił Karol Macholl. Zasłużone zwycięstwo Kniewa.

KS KNIEWO  10-2  SPRZĘGŁO WEJHEROWO

Gole: 5x P.Spławiński, K.Spławiński, Brzeski, B.Ziegert, K.Rompca, samobój  -  2x K,Macholl

Kartki:        -  P.Rompca, Kowalczyk (obaj żółte)

Czwartą kolejkę zakończył mecz Chiquitta - Pegaz Football Team. Tutaj lepszy okazał się zespół Chiquity, który w pierwszej połowie zdobył cztery bramki, a w drugiej dorzucił kolejne cztery. Pegaz natomiast nie dał rady odpowiedzieć ani jednym trafieniem. Wynik końcowy 8-0.

CHIQUITA  8-0  PEGAZ FOOTBALL TEAM

Gole: 3x Szreder, 2x P.Karczewski, Piewnicki, Gołda, Pogorzelski

Kartki:        -  Krauze (ż)

W niedzielę 17.05 o 18,00 rozegrany został zaległy mecz pierwszej kolejki pomiędzy Pegaz FT a Okrężną. Obie drużyny pojawiły się w nieco okrojonych składach i liczba zmienników mogła okazać się tu kluczowa. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 0-0. Z kolei druga przebiegała pod dyktando Okrężnej, która strzeliła pięć goli, tracąc tylko jedną bramkę w końcówce meczu.

OKRĘŻNA WEJHEROWO  5-1  PEGAZ FOOTBALL TEAM

Gole: 2x Korzeniowski, Pienczyn, Pleger, Grzenkowicz   -  Nowak