Logowanie

Aktualności

Półmetek rozgrywek WLPN II Gościcino za nami

• autor: WLPNII, 2015-05-24 14:53

Po pięciu kolejkach naszej ligi na czele nadal Kniewo, które pokonało wczoraj FC Po Nalewce. Vice-lider Chiquita również bogatszy o trzy punkty po meczu z Pro-Sportem. Swoje mecze wygrały również Okrężna i Pegaz.

Piątą kolejkę rozpoczął mecz lidera tabeli Kniewa z FC Po Nalewce. Spotkanie lepiej zaczął FC PN, już w pierwszych minutach zdobyli bramkę i atakowali bramkę rywala. Do przerwy Kniewo na moment wyrównało, ale w kolejnej akcji padła druga bramka dla FC PN.Druga połowa zdecydowanie należała do Kniewa, a bramki na przemian strzelali bracia Karol i Paweł Spławińscy, FC Po nalewce po przerwie tylko raz trafiło do bramki.

FC PO NALEWCE  3-5  KS KNIEWO

Gole: Lebiecki 2, OG - K.Spławiński 2, P.Spławiński 3

W kolejnym spotkaniu zobaczyliśmy drużyny Okrężnej Wejherowo oraz WKS Kaszuby. Pierwsze 20 minut upłynęło bez emocji i bramek. Za to w drugiej działo się całkiem sporo. Pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy WKS-u, bramką odpowiedziała Okężna. Druga bramka dla Okrężnej to piłkarski majstersztyk w wykonaniu Mateusza Hefta, który idealnie trafił w górny róg bramki strzałem z przewrotki (niestety nie sfilmowałem tego, ale uwierzcie na słowo, Wayne Rooney by się nie powstydził). Piękny gol ustalił wynik na 2-1.

OKRĘŻNA WEJHEROWO  2-1  WKS KASZUBY

Gole: Goman, Heft - Dorabiała

Kartki:   - Bryks

Do podziału punktów doszło w trzecim meczu pomiędzy Sucharskiego Wejherowo a Vendettą. Sucharskiego do przerwy prowadziło 2:0, jednak w drugich dwudziestu minutach bramki padały częściej do ich bramki. Vendetta trzy razy znalazła drogę d bramki przeciwnika, Sucharskiego dołożyło jeszcze jednego gola i mecz zakończył się remisem.

SUCHARSKIEGO WEJHEROWO  3-3  VENDETTA

Gole: Grabowski 2, Gustowski - Richert, Falkowski, Białk

Vice-lider Chiquita nie odpuszcza walki o pierwsze miejsce w tabeli i wygrywa spotkanie za spotkaniem, tym razem zmierzyli się z Pro-Sportem Wejherowo i bardziej zadowoleni mecz zakończyli zawodnicy Chiquity. W pierwszej połowie mieliśmy wynik 3:0 na korzyść Chiquity, po zmianie stron dorzucili jeszcze dwie bramki, jednym trafieniem odpowiedział Pro-Sport.

CHIQUITA  5-1  PRO-SPORT WEJHEROWO

Gole: Gołda 3, P.Karczewski 2 - Basiel

Zespół Pegaz FT, który po niemrawym początku ligi gra coraz lepiej, zmierzył się ze Sprzęgłem Wejherowo, które zajmuje trzecie miejsce w lidze i ma szansę na mistrzostwo, Strzelanie zaczęło Sprzęgło, gol Cykowskiego wprowadził trochę spokoju w drużynie. Później jednak swoje show zaczął Jakub Krauze, który ustrzelił hat-tricka jeszcze przed przewrą. W drugiej połowie bramkę zdobył Karol Macholl i mieliśmy 2:3 i zaciętą końcówkę spotkania. Wynik jednak nie uległ zmianie i z trzech punktów cieszy się Pegaz.

PEGAZ FOOTBALL TEAM  3-2  SPRZĘGŁO WEJHEROWO

Gole: Krauze 3  -  Cykowski, K.Macholl

Kartki:    -  K.Macholl, Rhode