Zapraszamy na mecze WLPN - 19,20,21 czerwiec

• autor: blekitni-wejherowo, 2015-06-18 14:05

To już ostatni weekend z WLPN. Do rozegrania pozostało jeszcze 5 meczów w WLPN I i 11 meczów w WLPN II Gościcino. Mecze te zadecydują kto zostanie mistrzem WLPN, kto skończy sezon na podium, kto orpócz ProFana Gościcino spadnie do WLPN II, oraz kto poza drużynami FC Reda, Dark Team i KS Kniewo awansuje do WLPN I.

Emocji w związku z powyższym zabraknąć nie może.

Startujemy już w piątek o 19.00 meczem który może rozstrzygnąć losy mistrzowskiego tytułu. San Marino zagra z Mark-Metal Bolszewo i jeżeli wygra lub zremisuje zostanie mistrzem WLPN. Nie będzie o to łatwo, gdyż drużyna z Bolszewa walczy jeszcze o utrzymanie i z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Jedyna drużyna która może przeszkodzić piłkarzom San Marino w zdobyciu mistrzostwa to Chopina Wejherowo. Chopina musi pokonać Amator Gośćicino i liczyć na potknięcie San Marino.

Ciekawa walka szykuje się na dole tabeli. Zagrożone spadkiem są bowiem aż 4 zespoły. Błękitni Wejherowo, LZS Donimierz, Mark-Metal Bolszewo i Amator Gościcino. Praktycznie każde rozstrzygnięcie jest możliwe, choć w zdecydowanie najtrudniejszej sytuacji są Błękitni, którzy nie dość że muszą pokonać Jamę Zła, to jeszcze muszą liczyć na to, że przynajmniej jeden z 3 rywali swój mecz przegra.

W WLPN II Gościcino rozstrzygnie się walka o awans do WLPN I. Szansę na awans w dalszym ciągu mają 4 zespoły (Chiquita Wejherowo, FC Po Nalewce, Sucharskiego Wejherowo i Pegaz FT). Zdecydowanym faworytem wydaje się być drużyna Chiquity, ale już nie takie niespodzianki widzieliśmy w WLPN, więc na pewno nie można odbierać szans pozostałym zespołom.

Poniżej szczegółowy harmonogram gier

WLPN I