1 kolejka WLPN - jesień 2015

• autor: blekitni-wejherowo, 2015-08-26 09:21

W piątek 28 sierpnia ruszają rozgrywki WLPN - jesień 2015. Udział w jesiennej edycji potwierdziło już 28 zespołów, z czego aż 23 zespoły grały już w naszej lidze na wiosnę.

W WLPN I zagra tym razem 12 drużyn, z czego aż 4 beniaminków (FC Reda, Dark Team, KS Kniewo i Chiquita Wejherowo) Tytułu najlepszej drużyny WLPN broni Chopina Wejherowo.

W jesiennej edycji podobnie jak wiosną odbędzie się też Puchar Ligi, którego zwycięzcą w poprzednich rozgrywkach została Chiquita Wejherowo. Początek emocji pucharowych został zaplanowany na październik.

Oprócz rozgrywek WLPN I i Pucharu Ligi będziemy się oczywiście emocjonować również walką w WLPN II Reda i WLPN II Gościcino. W rozgrywkach w Redzie mamy na tą chwilę 7 drużyn, z czego aż trzech ligowych debiutantów : FC Traitors, Galaktyczni Wejherowo i Romanik Reda, ciągle można się do tej ligi zgłosić (tel. 502 560 648).

Do rozgrywek w Gościcinie zgłosiło się natomiast 10 zespołów z czego trzy ekipy (Anemia Wejherowo, Tempo i Banda Kubusia Puchatka) zaczynają dopiero przygodę z naszą ligą

Wszystkim zawodnikom WLPN na starcie rozgrywek życzymy oczywiście dużo zdrowia i wytrwałości w pokonywaniu boiskowych przeciwności, a kibicom niezapomnianych wrażeń związanych z meczami w naszej lidze.

Poniżej harmonogram 1 kolejki WLPN - jesień 2015

WLPN I
28 sierpień 2015 - piątek

19.00 - Kąpino - Dark Team
19.50 - Chiquita Wejherowo - FC Reda
20.40 - Wikęd GOSRIT Luzino - Mark-Metal Bolszewo

29 sierpień 2015 - sobota
19.00 - LZS Donimierz - KS Kniewo

Terminy do ustalenia :
Chopina Wejherowo - Jama Zła *
Amator Gościcino - San Marino *

* mecze Chopina Wejherowo i Amatora Gościcino zostały przełożone ze względu na udział tych drużyn w turnieju Cosinus Cup w Słupsku.

WLPN II Gościcino

29 sierpień 2015 - sobota
17.00 - ProSport Wejherowo - Sprzęgło Wejherowo
17.50 - Pegaz FT - ProFan Gościcino