Dwa mecze na inauguracje WLPN II Goscicino

• autor: WLPNII, 2015-09-01 11:00

W sobote 29.08 na boisku przy SSP w Goscicinie wystartowaly rozgrywki Wejherowskiej Ligii Pilki Noznej, rozegrane zostaly dwa mecze, naprzeciwko siebie stanely druzyny Sucharskiegi i Anemii oraz Sprzegla i Pro-Sportu. Emocji nie zabraklo.

Meczem inaugurujacym nasze rozgrywki byl ten pomiedzy zespolem Sprzegla Wejherowo a Pro-Sportem. Mecz od samego poczatku byl wyrownany, akcje toczyly sie pod obiema bramkami i az dziw, ze do przerwy nie zobaczylismy ani jednej bramki. Po przerwie lepiej sily rozlozyli zawodnicy Pro-Sportu (mieli jednego zawodnika do zmiany, natomiast Sprzeglo gralo bez zmiennika), ktorzy trzykrotnie potrafili zaskoczyc obroncow i bramkarza przeciwnikow. Niezaleznie od wyniku pochwalic nalezy oba zespoly, poniewaz na prawde byl to mecz na wysokim poziomie.

SPRZEGLO W-WO   0-3  PRO-SPORT W-WO   (0-0)

Gole:    - K.Gosz x2, W.Pionk

W drugim spotkaniu pomiedzy Sucharskiego a Anemia padlo wiecej bramek, jednak ten mecz ociekal wrecz adrenalina, nerowoscia i niestety agresja niektorych zawodnikow. Do przerwy wynik korzystny wywalczyla sobie ekipa Anemii, jednak w drugiej polowie inicjatywe przejelo Sucharskiego, ktore wyrownalo i remis utrzymywal sie az do 19-tej minuty drugiej polowy, wtedy to zawodnik Anemii ladnym lobem nad glowa bramkarza ustalil wynik meczu na 3-2. Moj skromny apel do zawodnikow Anemii - mniej zapasow a wiecej gry w pilke.

ANEMIA W-WO   3-2   SUCHARSKIEGO W-WO   (2-0)

Gole: Czoska, Chyla, Konkol  -  Gawka, Grabowski

Kartki: Switala (cz), Czoska 2x zolta   -

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow w tekscie, awaria klawiatury.