Zaległy mecz 1 kolejki WLPN I - jesień 2015

• autor: blekitni-wejherowo, 2015-09-06 21:40

W niedzielę 6 września został rozegrany zaległy mecz 1 kolejki WLPN I - jesień 2015. Mistrzowie wiosny Chopina Wejherowo zagrali z Jamą Zła

Relacja z tego meczu poniżej

6 wrzesień 2015 - niedziela
19.00 - Chopina Wejherowo - Jama Zła        7-2 (3-0) - LINK

Od początku do końca mecz kontrolowany przez drużynę Chopina Wejherowo. Piłkarze Jamy Zła strzelili co prawda dwa gole, jednak było to przy stanie 5-0 dla Chopina i nie miało praktycznie znaczenia dla losów tej rywalizacji. W składzie mistrzów wiosny zagrało dwóch zawodników Gryfa Wejherowo - Sebastian Kowalski i Maciek Szymański, którzy w połączeniu z Dawidem Łagą potrafią rozmontować chyba każdą defensywę w naszej lidze. Dobry mecz zagrali też Łukasz Ilukowicz i Michał Brzózka, którzy wbili po 2 gole.

Bramki : Łukasz Ilukowicz 2, Michał Brzózka 2, Dawid Łaga 2, Sebastian Kowalski - Przemek Żyła, Mikołaj Behmke