Logowanie

Aktualności

Podsumowanie drugiej kolejki WLPN II Gościcino.

• autor: WLPNII, 2015-09-07 13:02

WLPN II Gościcino wystartowało pełną parą, po inauguracyjnej serii spotkań, w której odbyły się dwa mecze, przyszedł czas na drugą kolejkę, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć wszystkie dziesięć drużyn w akcji. Łącznie padło aż 31 bramek.

Drugą serię spotkań zaczęliśmy meczem Okrężna kontra Sucharskiego. Po pierwszych dwudziestu minutach z wyniku zadowoleni mogli być zawodnicy Okrężnej, gdyż prowadzili 2-0, jednak druga połowa należała do zespołu Sucharskiego, który rzucił się do odrabiania strat z wymiernym efektem trzech strzelonych bramek. Kolejnym spotkaniem było to pomiędzy Pro-Fan Gościcino a Anemią Wejherowo, do przerwy był remis 1-1, w dużej mierze dzięki dobrej grze obu bramkarzy, bo sytuacji podbramkowych było sporo. W drugiej połowie drugą bramkę w tym meczu strzelił Jakub Westphal, która zapewniła trzy punkty drużynie Pro-Fan Gościcino. W trzecim meczu, przy najgorszych tego dnia warunkach atmosferycznych, grały drużyny Pegaza i Sprzęgła. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 2-1 na korzyść Pegaza, drugą część spotkania lepiej zagrało Sprzęgło, panowie w dwadzieścia minut trafili do bramki rywala aż sześć razy. Kolejny mecz również obfitował w bramki, padło ich aż 11, osiem na konto drużyny Tempo Luzino, trzy były efektem akcji zawodników Pro-Sportu Wejherowo. Kolejkę zakończyliśmy meczem Hurtownia Elektryk (dawniej FC Po Nalewce) kontra Banda Kubusia Puchatka (w większości zawodnicy WKS Kaszuby). Sytuacji do strzelenia gola obie drużyny miały mnóstwo, jednak tylko zawodnikom Hurtowni Elektryk udało się to uczynić, dwa razy w pierwszej połowie i raz w drugiej.

1. OKRĘŻNA   2-3  SUCHARSKIEGO   (2-0)

Gole: Pionk x2 - Małolepszy, D.Itrych, Kafka

Kartki: Alfut (ż)  -

2. PRO-FAN GOŚCICINO  2-1  ANEMIA W-WO   (1-1)

Gole: Westphal x2 - K.Uczewski

Kartki: Drewa - Cedrowski (obaj żółte)

3. SPRZĘGŁO  7-2  PEGAZ FT   (1-2)

Gole: Hewelt x3, Czarniecki x3, Drawc - Szmidtka, Klein