WLPN - 16,17.10 - zapowiedź

• autor: blekitni-wejherowo, 2015-10-15 21:26

Czas szybko płynie. Niedawno zaczynaliśmy rozgrywki WLPN, a tu wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia naszych jesiennych rozgrywek. Rozstrzygnięć w żadnej z lig jeszcze nie mamy. Walka trwać będzie do samego końca. Łącznie do zakończenia rozgrywek mamy jeszcze 36 meczów ligowych, plus jeden mecz barażowy. W ten weekend zagramy 11 razy, 1 mecz we wtorek.

W WLPN I praktycznie każda drużyna ma jeszcze o co grać. Pierwszą piątkę w tabeli dzielą zaledwie 3 punkty różnicy, a biorąc pod uwagę fakt, że liga jest bardzo wyrównana, a do końca każda z drużyn może zdobyć nawet 9 punktów, wydarzyć może się dosłownie wszystko. Pozostałych 7 drużyn nie może być pewnych utrzymania (do WLPN II spada 3 ostatnie drużyny), więc tanio z pewnością skóry również nie sprzeda.

Najciekawiej w 9 kolejce zapowiada się mecz lidera tabeli Kąpimo z pogrążoną w lekkim kryzysie drużyną mistrza WLPN - wiosna 2015 - Chopina Wejherowo. W kontekście walki o utrzymanie dużo emocji nie powinno zabraknąć w rywalizacji Kniewa z Chiquitą i  FC Redy z Amatorem Gościcino.

W WLPN II Gościcino 17 października zostanie rozegranych 4 mecze. Dwukrotnie na boisko wybiegną gracze Sucharskiego Wejherowo, jeśli dwukrotnie wygrają (z ProSportem i Bandą Kubusia Puchatka) trudno będzie ich zatrzymać w drodze do WLPN I.

W WLPN II Reda lider tabeli 4 Pory Roku tym razem pauzuje, najciekawiej szykuje się mecz pomiędzy Błękitnymi Wejherowo i Wagabundą Mała Piaśnica.

Poniżej szczegóły

WLPN I