SPORTBAZAR.PL patronem tytularnym WLPN

• autor: blekitni-wejherowo, 2017-04-02 20:34

Mamy przyjemność ogłosić że patronem tytularnym rozgrywek Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej - WIOSNA 2017 została marka SPORTBAZAR.PL.

Prezentacja naszego sponsora poniżej

SKLEP SPORTOWY SPORTBAZAR.PL

SportBazar.pl to sklep sportowy i turystyczny, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by aktywnie spędzać czas. Specjalizuje się w skatingu, piłce nożnej i turystyce, ale posiadający sprzęt sportowy do niemal każdej dyscypliny.

Sportbazar.pl oferuje artykuły znanych i cenionych producentów jak adidasNikePuma czy 4F. Jako jedyni otrzymał możliwość dystrybucji na Polskę produktów renomowanych marek – High Peak i Roces. Jest także oficjalnym partnerem firmy Givova. Klientami SPORTBAZR.PL są kluby sportowe, szkoły, instytucje państwowe oraz Klienci Detaliczni.

W SPORTBAZR.PL znajdziesz tysiące produktów przydatnych podczas treningu, wypoczynku na łonie natury czy takich, które możesz sprezentować Bliskiej Osobie na urodziny czy święta.

SportBazar.pl to gwarancja jakości, niskiej ceny oraz najnowszych trendów. Z SPORTBAZR.PL wygrywasz zdrowie i szczupłą sylwetkę! Zachęcamy żeby dołączyć do grona usatysfakcjonowanych Klientów SPORTBAZR.PL.

Właścicielem marki SportBazar.pl. jest Marba-Sport. Firma Marba-Sport pojawiła się na rynku w latach dziewięćdziesiątych i od początku swojej działalności zaopatrywała lokalne szkoły, kluby oraz Klientów Detalicznych w potrzebny im sprzęt sportowy. W miarę rozwoju e-commerce, Marba-Sport uruchomiła platformę dla Hurtowników – e-hurtowniasportowa.pl.

Kilka lat później, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, mogła pochwalić się kolejnym sklepem internetowym – sportbazar.pl. Przez cały ten czas firma aktywnie współpracowała z największymi producentami sprzętu i odzieży sportowej, by finalnie zawsze oferować swoim Klientom atrakcyjne produkty w najlepszej cenie. Baczne śledzenie trendów oraz potrzeb Klientów, zaowocowało także narodzinami autorskich marek – MicoPROfit i Bjorn.

Za sprawą wykwalifikowanej kadry czuwającej nad jakością obsługi i atrakcyjnością oferty Marba-Sport to niekwestionowany lider w branży sportowej.