Logowanie

Aktualności

3 kolejka WLPN I Sportbazar - wiosna 2017

• autor: blekitni-wejherowo, 2017-04-11 14:23

Za nami mecze 3 kolejki WLPN I Sportbazar - wiosna 2017. W najciekawszym meczu Chopina Wejherowo nie bez trudu, ale jednak pokonało Magików z Rumi 4-3. Drużyna beniaminka rozpoczęła mecz bardzo nieśmiało, oddając całkowicie inicjatywę doświadczonym graczom z osiedla Chopina. Ci skwapliwie z tego skorzystali i już po pięciu minutach prowadzili 2-0. Pierwsza połowa zakończyła się jak najbardziej zasłużonym prowadzeniem Chopina 4-1. W drugiej połowie gracze La Magiki przypomnieli sobie, że świetnie potrafią grać w piłkę. Szybko wbili gola na 4-2, a na 10 minut przed końcem Brayan Wierciszewski trafił na 4-3. Czasu na wyrównanie było sporo, jednak drużyna Chopina zwarła szyki i do końca meczu utrzymała prowadzenie.

W pozostałych meczach też było sporo emocji. Na uwagę zasługuje wysokie zwycięstwo Kąpina z Lambadą 7-1. Mistrzowie potwierdzili, że trzeba się z nimi poważnie liczyć. Świetny mecz rozegrała młodzież z GOSRIT-u Luzino, pewnie pokonując ProFan Gościcino 8-3. Do ligi wrócił zawieszony w poprzednich rozgrywkach Paweł Rompca i od razu strzelił 4 gole. Swój świetny występ okrasił jeszcze asystami i wzorową postawą na boisku, oby tak dalej.

Zacięty mecz pomiędzy FC Redą a Mark-Metalem Bolszewo zakończył się wynikiem 5-3 dla Bolszewa. Do ligi wróciła Jama Zła (zdjęcie), która kończyła poprzedni sezon na ostatnim miejscu w tabeli i wydawało się, że będzie musiała wystartować w drugiej lidze. Jednak po wycofaniu się z rozgrywek LZS-u Donimierz i Amatora Gościcino gracze Jamy dostali szansę od losu i jak zapowiada kapitan tej drużyny Karol Pionk zamierzają z niej w pełni skorzystać. Póki co Jama Zła zremisowała z Tiger Gym Wejherowo 3-3.