Logowanie

Aktualności

4 kolejka WLPN I Sportbazar - wiosna 2017

• autor: blekitni-wejherowo, 2017-04-20 22:04

W 4 kolejce WLPN I Sportbazar - wiosna 2017 rozegrany został mecz, który być może zadecyduje o mistrzostwie wiosennej edycji naszej ligi. Mistrzowie WLPN - Kąpino podejmowali Chopina Wejherowo, drużynę która zawsze stawia sobie przed sobą najwyższe cele. Mecz dostarczył spodziewanych emocji. W pierwszej połowie grający bardzo konsekwentnie gracze Chopina prowadzili już 3-0 i wydawało się, że są na najlepszej drodze do wygranej. W drugiej połowie jednak gracze Kąpina prowadzeni przez Patryka Kotłowskiego bezlitośnie wykorzystali niemal wszystkie błędy popełniane przez Chopina Wejherowo i w bardzo krótkim czasie całkowicie odmienili losy spotkania. Wyczyn Patryka Kotłowskiego, który w ciągu 6 minut strzelił 4 gole z pewnością zapisze się na kartach historii WLPN. Dla Kąpina był to 15 mecz z rzędu bez porażki w WLPN I - wygląda na to, że rekordowe osiągnięcie drużyny Stare Szopena (17 meczów bez porażki - jesień 2012, wiosna 2013) jest poważnie zagrożone.

W pozostałych meczach również nie brakowało emocji. Kolejne zwycięstwa zanotowali dwaj beniaminkowie La Magika pokonała po bardzo zaciętym meczu FC Redę, a Tiger Gym Wejherowo okazał się lepszy od GOSRIT-u Luzino.

Fatalny tydzień zanotowała Jama Zła, która we wtorek została rozbita przez Kąpino (0-10), w czwartek przez ProFan (2-7), a w piątek przez KS Kniewo (1-5).

Poniżej szczegóły

...

20 kwietnia 2017 - czwartek

20.00 - La Magika Rumia - FC Reda    3-2 (1-2)

Bramki :

0-1 - Daniel Podbielski 3'

1-1 - Brajan Wierciszewski 13'

1-2 - Gracjan Hebel 14'

2-2 - Brajan Wierciszewski 27'

3-2 - Sebastian Gleske 37'

Żółte kartki : Waldemar Lilla (FC Reda) Łukasz Dopke (FC Reda) Grzegorz Mróz (La Magika)

7-2 - Mateusz Białk 40'

Żółte kartki : Adrian Driwa (Jama Zła), Mateusz Pawłowski (ProFan Gościcino)

21 kwietnia 2017 - piątek

19.00 - KS Kniewo - Jama Zła    5-1 (3-1)

5-1 - Karol Spławiński 40'

19.50 - Kąpino - Chopina Wejherowo    4-3 (0-3)

4-3 - Patryk Kotłowski 31'

Żółte kartki : Szymon Zając (Chopina Wejherowo), Łukasz Kwaśnik (Kąpino)

20.40 - Tiger Gym Wejherowo - GOSRIT Luzino   4-2 (2-2)

4-2 - Krzysztof Chmiel 32'

Żółte kartki : Wojtek Kafka (GOSRIT Luzino), Mateusz Dąbk, Marcin Budzisz (Tiger Gym Wejherowo)

pauza - Mark-Metal Bolszewo

*** mecz ProFan Gościcino - Lambada Wejherowo został przełożony na prośbę drużyny Lambada Wejherowo