5 kolejka WLPN I Sportbazar - wiosna 2017

• autor: blekitni-wejherowo, 2017-04-28 08:42

Mecze 5 kolejki dostarczyły sporo emocji. W najciekawszym meczu Chopina Wejherowo nieznacznie pokonało bardzo dobrze grający ProFan Gościcino. O wyniku przesądziły indywidualne umiejętności wielokrotnego króla strzelców WLPN - Dawida Łagi, który strzelił zwycięską bramkę w samej końcówce meczu. Swój dzień miał też bramkarz Chopina - Mateusz Ciskowski. Cisek wybronił kilka sytuacji w których wydawało się, że musi paść gol (CISEK SHOW)

Co raz lepiej grają młodzi gracze GOSRIT-u Luzino. Tym razem po zaciętym meczu pokonali zawsze groźny KS Kniewo 4-2. Obie drużyny przystąpiły do gry mało skoncentrowane i szybko obejrzeliśmy 3 gole. KS Kniewo po 6 minutach prowadziło 2-1, później jednak Luzino bardzo solidnie zagrało w obronie i z dużym wyczuciem wykańczało swoje akcje pod bramką rywala. Zwycięstwo Luzina jak najbardziej zasłużone.

W meczach piątkowych ważne zwycięstwo w kontekście walki o podium odnieśli gracze Mark-Metalu Bolszewo, po raz piąty wygrał też kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa zespół Kąpina. Tym razem mistrzowie WLPN - jesień 2016 pokonali bardzo zmobilizowany zespół FC Redy. Chłopaki z Redy grają w tej edycji bardzo przyzwoicie, jednak do tej pory nie zdobyli nawet punktu.

Poniżej szczegóły

27 kwietnia 2017 - czwartek

20.00 - GOSRIT Luzino - KS Kniewo    4-2 (2-2)

Bramki :

1-0 - Michał Markowski 2'

1-1 - Krzysztof Szczygieł 3'

1-2 - Krzysztof Szczygieł 6'

2-2 - Mateusz Pietrucha 18'

3-2 - Paweł Rompca 26'

4-2 - Michał Markowski 33'

20.50 - Chopina Wejherowo - ProFan Gościcino    3-2 (1-2)

Bramki :

1-0 - Dawid Łaga 2'

1-1 - Mateusz Białk 8'

1-2 - Mateusz Pawłowski 14'

2-2 - Adrian Chiliński 34'

3-2 - Dawid Łaga 37'

Żółta kartka : Krystian Krampa (Chopina Wejherowo)

28 kwietnia 2017 - piątek

19.00 - Kąpino - FC Reda      3-0 (0-0)

Bramki : Maciek Leske 2, Przemek Ronkowski

19.50 - Mark-Metal Bolszewo - La Magika Rumia     4-1

Bramki : Łukasz Daszke, Łukasz Patelczyk, Radosław Wojnar, Paweł Chyła - Brajan Wierciszewski

mecz Tiger Gym Wejherowo - Lambada Wejherowo został przełożony na inny termin, na prośbę kapitan drużyny Tiger Gym.

pauza Jama Zła