Logowanie

Aktualności

3 kolejka WLPN I NO10.pl - jesień 2017

• autor: blekitni-wejherowo, 2017-09-11 22:49

Trwa zwycięska passa Jamy Zła, która w 3 kolejce na boisku pojawiła się dwa razy i dwukrotnie odprawiła przeciwników z solidnym bagażem bramek. Karol Pionk (kapitan Jamy Zła) najwyraźniej poukładał dość mocno rozsypane w poprzednich edycjach klocki. Drużynę wzmocnili Kuba Rybicki, Kacper Małolepszy, Błażej Miszka i Adrian Niksa i Jama Zła w tej edycji kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Ciekawie zapowiadał się mecz Kąpina z Kniewem. Wydawało się, że gracze Kniewa mogą zagrozić dwukrotnym mistrzom WLPN, jednak boisko szybko zweryfikowało te nadzieje. Już do przerwy Kąpino prowadziło 3-0, a potem w ciągu 7 minut gracze Kąpina strzelili 5 kolejnych goli i o dobrym wyniku Kniewo mogło zapomnieć. Strzelecką passę kontynuuje Maciek Leske, który tym razem wbił 4 gole.

Pewnie swoje spotkanie wygrał tym razem zespół Chopina Wejherowo, chociaż jak relacjonuje kapitan Chopina Michał Brzózka na stronie klubowej mecz z Lambadą wcale do najłatwiejszych nie należał.

Do nietypowego wydarzenia mogło dojść w meczu La Magiki z Bolszewem. Obie drużyny przez pół godziny nie potrafiły strzelić gola  i zanosiło się na bezbramkowy remis, który odzwierciedlałby przebieg wydarzeń na boisku. W końcówce jednak Magicy wbili dwa gole i dzięki temu odnieśli pierwsze zwycięstwo w tej edycji.

Bardzo wyrównany był też mecz MKS-u Gościcino z FC Redą. Końcowy wynik 5-1 nie oddaje do końca przebiegu wydarzeń na boisku. MKS objął prowadzenie w pierwszej połowie, później jednak Tomek Ziemann po bardzo ładnie rozegranym rzucie wolnym wyrównał i do 32 minuty utrzymywał się wynik remisowy. Wtedy na ponowne prowadzenie wyprowadził chłopaków z Gościcina Michał Hewelt. Nie mająca nic do stracenia FC Reda rzuciła się do odrabiania strat, co skończyło sie niestety dla tego zespołu stratą 3 goli w samej końcówce spotkania. Warto zauważyć, że gola na 3-1 strzelił bramkarz MKS-u Damian Miotk z rzutu karnego

Szczegóły poniżej

...

11 września 2017 - poniedziałek

19.30 - Jama Zła - Błękitni Wejherowo   4-1 (1-1)

9-3 - Patryk Kotłowski 39'

21.00 - La Magika Rumia - Mark-Metal Bolszewo   2-0 (0-0)

Bramki :

1-0 - Sebastian Gleske  33'

2-0 - Daniel Wierciszewski 40'

12 września 2017 - wtorek

19.30 - Chopina Wejherowo - Lambada Wejherowo   5-1 (1-0)

5-1 - Kamil Szwół 34'

20.15 - Jama Zła - Tiger Gym Wejherowo   7-1 (3-0)

7-1 - Błażej Miszka 40'

Żółte kartki : Dąbk (Tiger Gym Wejherowo), Kacper Małolepszy (Jama Zła)

21.00 - MKS Gościcino - FC Reda   5-1 (1-0)

5-1 - Mateusz Białk 40'

Żółte kartki : Michał Hewelt, Mateusz Klein, Bartek Hewelt (MKS Gościcino), Krzysztof Kamin, Łukasz Dopke (FC Reda)