Logowanie

Aktualności

6 kolejka WLPN I No10.pl - jesień 2017

• autor: blekitni-wejherowo, 2017-09-29 21:57

Pierwsze zwycięstwo odniósł w 6 kolejce Dark Team. Tak więc nie mamy już w lidze drużyn bez zwycięstwa. Dla Dark Teamu zdobyte 3 punkty mają szczególne znaczenie, gdyż w pokonanym polu została Lambada Wejherowo, tak więc sąsiad z ligowej tabeli.

Drużyn bez zwycięstwa nie mamy. Pozostały jednak dwie drużyny bez porażki. Zwycięską passę kontynuuje Kąpino, które tym razem pewnie pokonało Tiger Gym Wejherowo 6-0.

Ważne zwycięstwo odnieśli Błękitni Wejherowo, ale trzeba przyznać, że mecz z MKS-em Gościcino nie zachwycił. O wyniku zadecydowały błędy rezerwowego bramkarza MKS-u, a także dobra forma Mateusza Gułajskiego, który w decydujących momentach zachował zimną krew i strzelił dwa gole.

Bardzo ciekawy był dla odmiany mecz La Magiki Rumia z KS Kniewo. Obie drużyny grały bardzo dobrą piłkę. Początek należał zdecydowanie do Magików z Rumii, ale im dłużej trwał mecz tym więcej okazji mieli gracze z Kniewa i pewnie zasłużyli na remis, jednak nie potrafili wykorzystać stwarzanych przez siebie sytuacji bramkowych.

W kończących kolejkę derbach Gminy Wejherowo zdecydowanie lepszy od MKS-u Gościcino okazał się Mark-Metal Bolszewo. Mecz miał nietypowy przebieg. Do przerwy Bolszewo prowadziło 4-0, bezlitośnie wykorzystując błędy graczy z  Gościcina. Szczególnie widoczny był brak Damiana Miotka, pierwszego bramkarza MKS-u. W drugiej połowie w bramce zespołu z Gościcina stanął Adam Klas i nie dał się pokonać, obroną rządził Mateusz Białk a jedynego gola w tej części gry strzelił Artur Zelewski. Nie zmieniło to jednak całościowego obrazu tego meczu, gdyż wynik 4-1 dla Bolszewa jak najbardziej jest zasłużony.

Szczegóły poniżej

...

Czwartek, 28 września 2017

19.30 - Dark Team - Lambada Wejherowo  3-2 (3-1)

Żółte kartki : Rafał Drewniak

20.15 - Błękitni Wejherowo - MKS Gościcino  3-1 (1-1)

Bramki :

0-1 - gol samobójczy 6'

1-1 - Adrian Nowak 18'

2-1 - Mateusz Gułajski 24' z karnego

3-1 - Mateusz Gułajski 38'

Żółte kartki : Jan Maćkowski, Mateusz Gułajski (Błękitni Wejherowo), Mateusz Pawłowski (MKS Gościcino)

21.00 - Kąpino - Tiger Gym Wejherowo  6-0 (3-0)

Piątek, 29 września 2017

19.50 - La Magika Rumia - KS Kniewo  3-2 (3-1)

Bramki :

1-0 - Rafał Kryśkiewicz 5'

2-0 - Michał Filipkowski 10'

3-0 - Sebastian Gleske 16'

3-1 - Paweł Spławiński 19'

3-2 - Krzysztof Szczygieł 28' z rzutu wolnego

Żółta kartka : Michał Filipkowski (La Magika Rumia)

20.40 - Mark-Metal Bolszewo - MKS Gościcino  4-1 (4-0)

Bramki :
1-0 - Filip Schornak 2'

2-0 - Paweł Chyła 16'

3-0 - Marcin Hennig 17'

4-0 - Radek Jakóbowski 20'

4-1 - Artur Zelewski 28'

Żółta kartka : Mateusz Białk (MKS Gościcino)

mecz Chopina Wejherowo - FC Reda został przełożony na 17 października 2017 na 20.00