Logowanie

Aktualności

11 kolejka WLPN I No10.pl - jesień 2017

• autor: blekitni-wejherowo, 2017-11-02 15:59

Czwartkowe mecze ostatniej kolejki WLPN I No10.pl - jesień 2017 były bardzo wyrównane. Wynik każdego z trzech rozegranych meczów był sprawą otwartą praktycznie do samego końca.

W pierwszym meczu nieoczekiwanie Błękitni Wejherowo pokonali Tiger Gym 2-1. Mecz ułożył się dla Błękitnych wyśmienicie. Już w pierwszej akcji kapitan drużyny Łukasz Plotzki strzelił gola. Są tacy którzy twierdzą że gol wpadł w 6 sekundzie, niektórzy mówią że w 10 sekundzie, w każdym razie był to jeden z najszybszych goli w historii WLPN. Chwilę później Tadeusz Ciapa podwyższył na 2-0 i Błękitni uwierzyli że ten mecz mogą wygrać. Tiger oczywiście próbował odrobić te straty, ale udało się to tylko połowicznie i Błękitni pożegnali się z WLPN honorowym zwycięstwem.

Mecz MKS-u Gościcino z Lambadą Wejherowo również był bardzo zacięty. Szkoda tylko, że na początku meczu doszło do niepotrzebnej przepychanki w wyniku której dwóch zawodników otrzymało czerwone kartki. Mecz rozstrzygnął się na trzy minuty przed końcem kiedy to Wojtek Modrzejewski strzelił czwartego gola dla Lambady Wejherowo.

Walcząca o 2 miejsce w lidze Jama Zła musiała pokonać KS Kniewo. W pierwszej połowie wszystko szło po myśli graczy Jamy, jednak w drugiej połowie znajdujący się ostatnio w wybornej formie Paweł Spławiński strzelił dwa gole po jednym dorzucili Paweł Budnik i Wojtek Szreder i Kniewo zasłużenie wygrało.

W piątek odbył się jeden mecz w którym mistrzowie WLPN  - Kąpino bardzo pewnie pokonali Mark-Metal Bolszewo 5-0. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Przemek Ronkowski.

W sobotę swój mecz z Dark Teamem wygrała drużyna Chopina Wejherowo, natomiast drugi mecz się nie odbył gdyż drużyna FC Reda niestety nie zebrała składu na mecz z La Magiką Rumia.

Szczegóły poniżej

...

Czwartek, 2 listopada 2017

19.30 - Błękitni Wejherowo - Tiger Gym Wejherowo    2-1 (2-0)

Bramki :

1-0 - Łukasz Plotzki 1'

2-0 - Tadeusz Ciapa 3'

2-1 - Mariusz Brzeski 29'

Żółta kartka : Marcin Budzisz

20.15 - MKS Gościcino - Lambada Wejherowo    3-4 (2-3)

3-4 - Wojtek Modrzejewski 37'

Żółte kartki : Jacek Bober, Patryk Miotk (Lambada), Mateusz Klein, Patryk Szymański, Mateusz Białk (MKS Gościcino)

Czerwone kartki : Maciej Cackowski (Lambada), Michał Hewelt (MKS Gościcino)

21.00 - Jama Zła - KS Kniewo   3-5 (3-1)