• autor: Admin, 2023-02-13 14:44

...Ruszyły zapisy do kolejnej edycji WLPN.

Do rozgrywek zapisały się już 5 drużyn czekamy na kolejne.

Wpisowe to jedyne 450 zł od drużyny .

Do udziału mogą się zgłosić drużyny które mają zawodników najwyżej w statusie :A klasa:

Pierwsze spotkania już za dwa tygodnie jeżeli pogoda nam na to pozwoli.

Mecze będą organizowane  od poniedziałku do piątku w zależności od dostępności boiska  i organizatora.

Zapisy można dokonywać telefonicznie pod nr telefonu 669-390-366

Zapraszamy do udziału

2 kolejka WLPN Junior - zima 2022

• autor: M.Ribakowski, 2022-11-24 13:47

Terminarz 2 kolejki WLPN Junior - zima 2022

10.00 - 10.50 - CF Piraci (czarne) - FC Ulańce (żółte) (zbiórka 9.40)
Składy drużyn :
⚽️ CF Piraci (czarne koszulki) Leon Ciapa (kpt), Maks Jakubowski (bramkarz), Robert Domarus, Patryk Olewczyński, Franek Żełudkowski, Tymek Szokal, Olek Nurek, Marcin Domarus, Marcel Wika
⚽️ FC Ulańce (żółte koszulki) Aleks Malc (bramkarz i kpt), Szymon Lewandowski, Wojtek Weremko, Wiktor Miks, Mateusz Farkowski, Patryk Elwardt, , Szymon Adamczyk, Szymon Farbotko, Franek Pożarowszczyk, Hubert Bradel

10.50 - 11.40 - AP KP Czyżyki (czarne) - Polska Gurom (żółte) (zbiórka 10.35)
⚽️ (czarne koszulki) Damian Pranszke (kpt), Jakub Czyżewski, Krzysztof Dawidowski, Antek Ptach, Marcel Maszota, Kamil Zięba, Przemek Wasielka, Vincent Wicki
⚽️ (żółte koszulki) Michał Bach (kpt), Mikołaj Kwidziński, Igor Lange (bramkarz), Oskar Słowy, Sebastian Bianga, Denys Markus, Maksym Horb, Volodymyr Markush, Cyprian Buja

11.40 - 12.30 - WKS Actimelki (czarne) - Betoniarze (żółte) (zbiórka 11.25)
⚽️ (czarne koszulki) Dominik Domarus (kpt), Mateusz Cybulski, Kamil Noetzel, Nikodem Komkowski, Gracjan Sieciński, Jakub Miotke, Antek Leusz (bramkarz), Maciek Opara, Maciej Czapp
⚽️ (żółte koszulki) Kacper Bladowski, Franek Bladowski, Franek Kaczykowski, Wiktor Kaczykowski, Olek Płotek, Wojtek Puzdrowski, Adam Depta, Borys Damaszk, Nikodem Labudda

5 kolejka - 17 grudnia (sobota)
⏳ Mecze 2 x 20 minut będą rozgrywane w godzinach porannych (10.00 - 10.50, 10.50 - 11.40, 11.40 - 12.30)
💰 Koszt udziału w lidze : 30 zł od zawodnika za całe rozgrywki płatne przed pierwszym meczem ligowym na konto 75 2490 0005 0000 4600 3187 6768 lub gotówką.
🏃‍♂️ Kategoria wiekowa - roczniki 2007,2008,2009,2010
☎️ Zapisy indywidualne : SMS o treści Imię i nazwisko zawodnika, WLPN Junior, tel. 502 560 648, do 18 listopada 2022. (zapisy zostały zakończone)
🗓 Przydział do drużyn nastąpi po zakończeniu zapisów, drużyny będą się składały z zawodników w różnych rocznikach. (na boisku w musi być minimum 3 zawodników z rocznika 2009 lub 2010)
📈 System rozgrywek : ligowy (mecze każdy z każdym)
🏆 Nagrody : dla najlepszych drużyn i zawodników.
Po każdym meczu wybierany będzie ZAWODNIK MECZU, a po każdej kolejce DRUŻYNA KOLEJKI I ZAWODNIK KOLEJKI.

W trakcie rozgrywek prowadzona będzie klasyfikacja FAIR PLAY.

POWER PLAY : drużyna przegrywająca w trakcie gry trzema golami, może wprowadzić dodatkowego zawodnika.

RZUTY KARNE : po zakończeniu meczu odbywać się będą rzuty karne (po trzech zawodników z każdej drużyny)

UWAGI.
W WLPN Junior obowiązuje gra w ochraniaczach.
Za rzeczy pozostawione w szatni organizatorzy nie odpowiadają, dlatego prosimy o nie zabieranie na mecze jakiś kosztownych rzeczy (drogich telefonów itp.)

Poniżej składy drużyn na 1 kolejkę meczów
Mecz nr 1. 10.00 - 10.50 (zbiórka zawodników o 9.30)
⚽️(czarne koszulki) Dominik Domarus (kpt), Mateusz Cybulski, Kamil Noetzel, Nikodem Komkowski, Gracjan Sieciński, Jakub Miotke, Antek Leusz (bramkarz), Maciek Opara, Maciej Czapp
vs
⚽️ (żółte koszulki) Leon Ciapa (kpt), Maks Jakubowski (bramkarz), Robert Domarus, Patryk Olewczyński, Franek Żełudkowski, Tymek Szokal, Olek Nurek, Marcin Domarus, Marcel Wika

Mecz nr 2 10.50 - 11.40 (zbiórka zawodników o 10.35)
⚽️ (czarne koszulki) Kacper Bladowski, Franek Bladowski, Franek Kaczykowski, Wiktor Kaczykowski, Olek Płotek, Wojtek Puzdrowski, Adam Depta, Borys Damaszk, Nikodem Labudda
vs
⚽️ (żółte koszulki) Damian Pranszke (kpt), Jakub Czyżewski, Krzysztof Dawidowski, Antek Ptach, Marcel Maszota, Kamil Zięba, Przemek Wasielka, Vincent Wicki

Mecz nr 3 11.40 - 12.30 (zbiórka zawodników o 11.25)
⚽️ (czarne koszulki) Michał Bach (kpt), Mikołaj Kwidziński, Igor Lange (bramkarz), Oskar Słowy, Sebastian Bianga, Denys Markus, Maksym Horb, Volodymyr Markush
vs
⚽️ (żółte koszulki) Aleks Malc (bramkarz i kpt), Szymon Lewandowski, Wojtek Weremko, Wiktor Miks, Mateusz Farkowski, Patryk Elwardt, , Szymon Adamczyk, Szymon Farbotko, Franek Pożarowszczyk, Hubert Bradel

Zaległe mecze

• autor: M.Ribakowski, 2021-07-02 06:23

...Dobiegamy do końca sezonu i rozgrywamy mecze zaległe.W pierwszym meczu Sprzęgło zmierzyło się z Kąpinem gdzie mecz ten mógł bardzo dużo wpłynąć na miejsce w tabeli. Pierwsza połowa wyrównana gdzie po paru dobrych sytuacji Sprzęgło mogło nie raz wyjść na prowadzenie. Druga połowa wiecej nerwów i emocji lecz swoje szanse wykorzystywała tylko jedna drużyna a wynik meczu  1:4 dla Kąpina.

W drugim spotkaniu Jama zła podejmowała Sprzęgło w tym meczu mogło się wszystko rozstrzygnąć. Pewne prowadzenie Jamy i gonitwa za wynikiem Sprzęgła dała nam widowiskowy mecz dużo bramek , składnych akcji jak i też dużo nerwówki na boisku ostatecznie wynik meczu 8:6 dla Jamy

Kolejne mecz zakończyły się walkowerem na mecz nie dojechały drużyny RedRums Oldboys i Tetrohydrokanabinol a trzy punkty z tych spotkań wpadają na konto Kąpina i Sprzęgła

Ostatni mecz zaległy  Chopina z Jamą zła   był o to by wyłonić mistrza jeżeli wygra Chopina to obroni tytuł a jeżeli Jama to wskakuje na druge miejsce w tabeli . Pierwsi na prowadzenie wyszli Chopina lecz Jama szybko odpowiedziała na bramkę i to dało im wiatr w plecy, szybkie składne sytuacje pozwoliły na to by wyjść na prowadzenie.drużynie z Jamy lecz pogoda i brak zmienników pokazało w drugiej połowie zmęczenie. Chopina pod koniec meczu ruszyło do ataku gdzie zdołało wyrównać i wyjść na dwu bramkowe prowadzenie.

wynik meczu 4:2 dla Chopina

9 kolejka

• autor: M.Ribakowski, 2021-06-29 13:04

...Koniec sezonu przynosi za sobą braki kadrowe po przez kontuzje, zmęczenia  dlatego też wyniki mogą być niespodzianką. W pierwszym meczu Błękitni podejmowali Mark Metal w ostatniej kolejce wynik mógł zaskoczyć  kibiców lecz błędy w obronie obu drużyn do końca meczu nie mógł wyłonić zwycięzce. Cały mecz był na wyrównanym poziomie  lecz końcówka meczu wyłoniła zwycięzcę tego spotkania  a bohaterem został Nikodem Sroka  który w tym spotkaniu strzelił cztery bramki. Wynik spotkania 7:5

W drugim spotkaniu dwóch faworytów do tytułu powalczyło o fotel lidera. Mecz bardzo szybkiego wykonania z obu stron kontrowersyjne starcia i również nie wykorzystane sytuacje dały tego dnia dużo piłkarskich emocji. Tak jak w rundzie Jesiennej Kąpino nie umiało znaleźć sposobu na to by pokonać największego rywala w drodze po mistrzostwo. Bardzo dobrze spisujący się duet braci Łaga  już nie pierwszy raz pokazało swoje zdolności na boisku jak i w obronie jak i w ataku . Przypomnijmy że obecny lider po koronę zdobył w tym meczu trzy bramki  i umocnił swoją pozycje na fotelu lidera.Wynik meczu 1:4 dla Chopina

W trzecim spotkaniu RedRum chciało popsuć szyki Jamie lecz ta jest cały czas w grze o mistrzostwo ligi.Jama pewnie wyszła na pierwszą połowę  i cały czas narzucała rytm gry. RedRum nie umiało znaleźć sposobu  aby przedostać się przez obronę Jamy. Druga połowa to tylko formalność w wykonaniu Jamy zła która pokazała że są w stanie powalczyć jeszcze o fotel lidera. wynik 3:8 dla Jamy

W ostatnim spotkaniu Sprzęgło powalczyło z Vamos Paradyż. W spotkaniu dwóch wyrównanych drużyn zabrakło paru podstawowych zawodników lecz obie drużyny podeszły do meczu z sercem .Szybkie prowadzenie Vamos wzbudziło nerwową atmosferę w drużynie Sprzęgła która cały czas jest w walce o podium. Pewne prowadzenie gości 0:3 nie przesądziło o wygranej gdzie pod koniec drugiej połowy Sprzęgło dostało wiatr w skrzydła i zdołało wyjść na prowadzenie 4:3 . W ostatniej akcji spotkania uśmiech z twarzy gospodarzy zgasił Krzysztof Szczygieł który w zamieszaniu w polu karnym trafił futbolówkę do bramki a wynik meczy zakończył się rezultatem 4:4

Zostały nam do rozegrania zaległe mecze które wyłonią mistrza edycji Jesiennej.

Zapraszamy do kibicowania oraz spojrzenia na terminarz zaległych meczy

8 kolejka

• autor: M.Ribakowski, 2021-06-23 07:29

...Przy pierwszym spotkaniu Mark Metal podejmowało dobrze spisującą się drużynę RedRum, goście ostatnio pokonując faworyta tych rozgrywek wyszli pewnie na to spotkanie i wychodząc na jedno bramkowe prowadzenie złapali pewność siebie lecz gospodarze byli przygotowani  na to by powalczyć o punkty  gdzie przybyli uzbrojeni i weszli  szybko na  pewne prowadzenie  w pierwszej połowie. Drużyna RedRum  zawsze zaskakiwała swoją podstawą w drugiej połowie i tak samo było w tym spotkaniu gdzie goniąc wynik narobiła strach lecz w dyspozycji był China co strzał to bramka  strzelając trzy bramki w tym spotkaniu dał  wygraną swojemu zespołowi a wynik  ostatecznie zakończył się hokejowo 8:4 dla MM

W drugim spotkani Vamos zmierzyło sie z Tetrahydrokannabinol, goście przyjechali powalczyc o swoje pierwsze punkty lecz swój mecz miał tego dnia Majewski który nie dawał szans rywalowi konstruując swoje akcje na bramkę.kolejna wygrana Paradyża dała im skok w górę tabeli   gdzie na pewno jeszcze namiesza w ligowej punktacji mecz  z wynikiem 6:1   dla Vamos

Mecze tego typu przynoszą emocje Chopina kontra Błękitni. Na trybunach zasiadł komplet osób oczywiście na które pozwalają przepisy :) . Mecz na wysokim poziomie gdzie obecny król strzelców dał popis pięknych bramek a starszy brat pokazywał świetne interwencje broniąc bramki Chopina. Pewnie wygrała drużyna gospodarzy chcąc utrzymać mistrza WLPN i wygrywając 7:3 zbliżyła sie do fotelu lidera.

Ostatni mecz kolejki przełożony na inny termin (Jama zła- Sprzęgło)