Logowanie

Aktualności

4 kolejka WLPN I No10.pl - wiosna 2018

• autor: blekitni-wejherowo, 2018-04-21 07:21

W 4 kolejce większych niespodzianek nie było. Swoje mecze dość pewnie wygrali faworyci rozgrywek Kąpino z Lamabadą, Chopina z FC Redą. W meczu Chopina z FC Redą do ciekawego statystycznie wydarzenia doszło w ostatnich minutach meczu. Dawid Łaga w 3 minuty strzelił 4 gole. Drugi gol Dawida był zarazem jego 200 bramką w rozgrywkach WLPN I.

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotował też MKS Gościcino, który z pewnością zamierza w tym roku zamieszać w czołówce. Swój mecz wygrał też dotychczasowy lider KS Kniewo i umocnił swoją pozycję w czubie tabeli.

Bardzo wyrównany był mecz Jamy Zła z Hito Sushi. Remis jest wynikiem sprawiedliwym, ale pewnie żadna drużyna nie jest z niego do końca zadowolona. Hito Sushi prowadziło do 40 minuty 2-1, wtedy to Kuba Rybicki szarpnął prawym skrzydłem i zagrał piłkę do Błażeja Miszki, który doprowadził do remisu. Wcześniej Jama Zła miała sporo okazji jednak nie potrafiła pokonać bramkarza Hito. Z kolei etatowy bramkarz Jamy Zła, Szymon Skrzypczak w tym meczu nie zagrał gdyż na rozgrzewce doznał poważnej kontuzji kciuka.

Troszkę w cieni pozostałych drużyn swoje punkty konsekwentnie gromadzi La Magika Rumia. Do tej pory w dwóch meczach zespół ten nie stracił gola, oba spotkania wygrał i jeśli wygra też spotkania zaległe (w poniedziałek 23.04 z Hito Sushi i we wtorek 24.04 z FC Redą) obejmie prowadzenie w tabeli WLPN I

Szczegóły poniżej

...

19 kwietnia 2018, czwartek

19.30 - MKS Gościcino - Błękitni Wejherowo   5-0 (1-0)

Bramki :

1-0 - Patryk Szymański 12'

2-0 - Michał Hewelt 22'

3-0 - Marcin Ribakowski 31'

4-0 - Mateusz Białk 34'

5-0 - Mateusz Białk 35'

20.15 - Jama Zła - Hito Sushi   2-2 (1-2)

Bramki :

0-1 - Paweł Gniewkowski 8'

1-1 - Karol Pionk 10'

1-2 - Krystian Hennig 14'

2-2 - Błażej Miszka 40'

Żółte kartki : Mikołaj Behmke (Jama Zła), Klotzki, Gniewkowski (Hito Sushi)

Kara dyskwalifikacji : Mikołaj Behmke - (trzecia żółta kartka) - nie może zagrać w kolejnym meczu swojej drużyny, bieg kary od 20 kwietnia 2018.

21.00 - Kąpino - Lambada Wejherowo  4-0 (1-0)