Zakończenie rozgrywek WLPN II Reda

• autor: WLPNII, 2018-06-10 23:22

Zakończyliśmy zmagania w WLPN II. W weekend poznaliśmy ostatnie rozstrzygnięcia. W tym sezonie do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Poziom zmagań był wyrównany i tak naprawdę nie było zdecydowanych liderów oraz tzw. pewniaków do awansu. Każda kolejka pozostawiała nutkę niepewności co do ostatecznych wyników.

Oprócz stałych "bywalców" mogliśmy na redzkim Orliku zobaczyć nowy team - WAPNO Wejherowo. Drużyna złożona w całości z rodziców dzieci na co dzień grających w Błękitnych Wejherowo. Drugim zespołem, który po raz pierwszy zagościł w WLPN II to Kaszuby Wejherowo - solidny średniak, grający zawsze do końca.  Jak zawsze bardzo przyzwoicie prezentowały się drużyny 4 Pór Roku, Photo Nasa, Dan-Bud Gościcino, Weterani oraz Vinsens Eagles. Troszeczkę poniżej oczekiwań wypadł team Husarii Strzebielino, który jeszcze nie tak dawno walczył o awans do pierwszej ligi. Jednak braki kadrowe w dużej mierze przyczyniły się do miejsca końcowego w tabeli. Pierwsze dwie lokaty powędrowały do zespołów Romanik Reda oraz Sprzęgło Wejherowo, które rozegrały bardzo zacięty pojedynek w ostatniej kolejce. O jedno trafienie lepszy okazał się zespół Romanika, który zajął pierwszą lokatę. Trzeba nadmienić, iż Sprzęgło pokazało podczas wszystkich spotkań bardzo ciekawy futbol i o ile będzie dysponować takim samym wyrównanym składem to na pewno poradzi sobie w WLPN I.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w wiosennej edycji. O terminie zakończenia poinformujemy drogą telefoniczną. W wakacje odpoczywamy, oglądamy mundial i we wrześniu wracamy do rywalizacji.