Zapowiedź najbliższego tygodnia!

• autor: ppek, 2018-11-18 11:39

Szykuje nam się bardzo intensywny tydzień w Wejherowskiej Lidze Piłce Nożnej. Poza standardowymi meczami 10 kolejki mamy do rozegrania spotkania zaległe spotkania - łącznie w tym tygodniu aż 10!

Najbardziej zapracowani będą zawodnicy MKS Gościcino, którzy będą głównymi aktorami w aż czterech spotkaniach w tym tygodniu! Ekipa Mateusza Białka spotka się kolejno z: Jamą Zła, Sprzęgła Wejherowo, M-M Bolszewo oraz redzkim Romanikiem. Do zdobycia aż 12 punktów, co może dać ogromny skok w ligowej tabeli.

Mistrzostwo zapewnić sobie może w czwartkowy wieczór wejherowskie Chopina - wygrana z FC Redą oznaczać będzie już ostatecznie dublet w sezonie jesień '18. Napsuć krwi Chopina może inna wejherowska ekipa - Sprzęgło. W przypadku wygrania wszystkich meczów i korzystnego układu meczów to Sprzęgło może wskoczyć na fotel lidera. Szanse matematyczne, ale wszystko się może zdarzyć!

Dużo ciekawiej będzie na dole, gdzie wspomniane Gościcino, Bolszewo oraz Dark Team będą walczyć o odbicie się od ligowego padoła. Cały rozkład jazdy poniżej:

19 listopada 2018 - poniedziałek
godz. 20.15 - KS Kniewo - Dark Team