2018-09-13, 20:50

Czas spotkania: 40 min.

13 września 2018 - czwartek

20.50 - FC Reda - Dark Team 2-3 (1-2)

Dużo nerwowości i przypadku – tak w skrócie można streścić pierwszych kilka minut drugiego, czwartkowego spotkania. Z tego przypadku Maciek Paczkowski wywalczył rzut karny dla FC Reda! Sprytnie przełożył piłkę w polu karnym i zmusił rywala do faulu, który pewnie został zamieniony na bramkę. Na odpowiedź ze strony Dark Teamu nie trzeba było długo czekać! Gra się nieco uspokoiła, drużyny zaczęły spokojniej rozgrywać piłkę, a na kąśliwe uderzenie zdecydował się Cezary Siepietowski. Chwilę później jego zespół ustalił wynik pierwszej połowy na 2:1, po mierzonym uderzeniu w prawy górny róg bramki. Bramkarz był bardzo bliski interwencji, ostatecznie piłka przeleciała tylko przez jego palce.

Wspomniany wcześniej Siepietowski narobił trochę szumu także w drugiej połowie, jego lewa noga mogła przysporzyć nieco kłopotów przeciwnikom. Większość trafiała jednak obok bramki... DO CZASU! W 34 minucie Siepietowski odbiera piłkę na połowie przeciwnika i mocnym uderzeniem z bardzo ostrego kąta wyprowadza swój zespół na 1:3! Ze strony FC Reda na akcję indywidualną pokusił się co jakiś czas Maciej Paczkowski. Jemu także brakowało wykończenia, do 36', kiedy to pięknym lobem zdobył bramkę kontaktową. Jego zespół starał się o zdobycz punktową do samego końca, jednak do chociażby 1 punktu zabrakło już minut.