herb Dark Team
Sprzęgło Wejherowo   Dark Team

2018-09-21, 20:15

Czas spotkania: 40 min.

Szerokie kadry, silna motywacja i dobra organizacja – charakterystyka tych drużyn nie mogła zwiastować nic innego jak emocjonujący pojedynek. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej walki w środku pola. Wydaje się, że nieco więcej miało Sprzęgło, które stworzyło kilka sytuacji, jednocześnie nie dopuszczając rywali pod własne pole karne. Dopiero w 9 minucie za sprawą Mateusza Rhode Sprzęgło wyszło na prowadzenie. Szyki obronne pogubiły się robiąc zmianę w nieodpowiednim momencie co z zimną krwią wykorzystał napastnik Sprzęgła. Ten sam zawodnik 5 minut później w imponujący sposób obrócił się z piłką i mocnym strzałem lewą nogą podwyższył wynik na 2:0.

Pierwsze 10 minut drugiej połowy to dalsza przewaga Sprzęgła. Dark Team nie stworzył sobie żadnej okazji strzeleckiej, natomiast wejherowianie dołożyli dodatkowe dwie bramki. W momencie, gdy wydawało się, że rozstrzygnięcie spotkania jest już znane, Dark Team wziął się do roboty. Nabranie wiatru w skrzydła przyniosło plony w postaci bramki, rzutu karnego, słupka oraz kilku dobrych sytuacji strzeleckich. Było to jednak za mało na świetnie dysponowanych rywali, którzy ostatecznie wygrali 5:2.