herb Mark-Metal Bolszewo
Mark-Metal Bolszewo   Chopina Wejherowo

2018-11-08, 21:00

Czas spotkania: 40 min.

To spotkanie rozpoczęło się właściwie bez niespodzianki. Chopina szybko objęło prowadzenie i zdecydowanie prowadziło przebieg spotkania. Kilka minut później wzorcową kontrę wyprowadził Mark-Metal, którą po długim rogu wykończył Łukasz Patelczyk. Chopina w dalszym ciągu prowadziło i strzeliło drugą bramkę, jednak w ogólnym rozrachunku uznać można za nieskuteczną drużynę. Bolszewo za pośrednictwem strzelca pierwszej bramki doprowadziło do remisu! Patelczyk uderzył w samo okienko bramki Ciskowskiego!

Druga połowa się nieco wyrównała, Bolszewo coraz częściej i ambitniej witało na połowie Chopina, wejherowianie natomiast tworzyli naprawdę ciekawe i kombinacyjne akcje. Niestety bramek mieliśmy jak na lekarstwo, a właściwie – tylko jedną. Dawid Łaga najpierw wywalczył, a później sam pewnie wykorzystał jedenastkę na wagę 3 punktów. Było bardzo blisko niespodzianki, zabrakło naprawdę niewiele, ale to Chopina zrobiło kolejny krok do mistrzostwa.

Bramki:

0:1 5' Łukasz Ilukowicz

1:1 11' Łukasz Patelczyk

1:2 12' Łukasz Ilukowicz

2:2 19' Łukasz Patelczyk

2:3 30' Dawid Łaga

Mark-Metal: Kas, Bujak, Ruciński, Woźniak B., Patelczyk, Dudziński, Woźniak K., Wasiniewski, Daszke, Szczygieł, Hennig, Motyka, Lesiuk, Mejer, Andryskowski, Jakubowski
Chopina: Brzózka, Ilukowicz, Wyszecki, Ciskowski, Łaga D., Łaga P., Sałata, Funk, Patryka, Podbielski, Zając, Chiliński, Krampa, Szymański